Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Stará Lehota
okres Nové Mesto nad Váhom
Stará lehota 16
91635

Nové Mesto nad Váhom
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dojenie kráv a starostlivosť o dojacie a uskladňovacie zariadenia na mlieko,
- starostlivosť o dojacie a uskladňovacie zariadenia na mlieko,
- denná starostlivosť o hospodárske zvieratá,
- zodpovednosť za pridelené hospodárske zvieratá,
- ošetrovanie a kŕmenie pridelených hospodárskych zvierat,
- manipulácia so zverenými hospodárskymi zvieratami tak, aby bol dodržaný bezpečnostný odstup pri ich vyvádzaní, kŕmení, dojení a pri iných súvisiacich činnostiach.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- priateľské pracovné prostredie,
- možnosť ubytovania.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu Vaše životopisy zasielajte na uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Sky Group Slovakia, s.r.o.
Pribinova 6
81109 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421327747166

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj