Operátor výroby - Množenie rastlín

02.11.2017PPS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Dolný Lopašov
okres Piešťany
Dolný Lopašov 390
92204

Piešťany
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rezanie rastlín a pomocné práce pri výrobe medziproduktov na pestovanie a uskladňovanie rastlín. Jednoduchá manuálna práca vyžadujúca jemnú motoriku.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Práca v nadnárodnej spoločnosti s 10 ročnou tradíciou na Slovensku, stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, dlhodobá pracovná perspektíva.
Jednozmenná prevádzka (Pondelok-Piatok) od 7.00 do 15.30.
Práca v čistom a príjemnom prostredí.
Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie.
Poskytnutie a pranie pracovného odevu.
Dochádzkový bonus - podľa počtu absencií.
Výkonnostný bonus - podľa rýchlosti a kvality práce zamestnanca.
Koncoročný bonus a polročné vyhodnotenia.
Každoročná valorizácia miezd.
Závodné stravovanie - 80% z ceny obedov platí zamestnávateľ.
Zabezpečený pitný režim a káva.
Team building aktivity - Family day, Summer party, Christmas party, Letný tábor pre deti zamestnancov, Turistika, Kultúrne podujatia, atď.
Nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka.
V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer.
Jednoduchá manuálna práca vyžadujúca jemnú motoriku.

Termín nástupu do práce:
1. 2. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Rozmnožovanie rastlín v "in vitro" podmienkach a ostatné pomocné práce spojené s ich produkciou (uskladnenie, transport). Zmysel pre zodpovednosť, precíznosť, jemná motorika.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
PPS s.r.o.
92204 Dolný Lopašov
Slovensko
Tel: +421337794565

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj