Vedúci obchodného oddelenia

02.11.2017Paciga s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Spišská Nová Ves
okres Spišská Nová Ves
Tepličská cesta 14C
05201

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• zodpovednosť za vedenie a rozvoj maloobchodu
• dojednávanie obchodných podmienok s dodávateľmi i odberateľmi, hodnotenie dodávateľov
• zodpovednosť za obchodné výsledky a predkladanie návrhov na ich zlepšenie
• vyhodnocovanie predajných aktivít
• organizácia a koordinácia činností podriadených manažérov
• predávanie podkladov do učtárne pre spracovanie miezd
• schvaľovanie dochádzky a navrhovanie odmien

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

• pozícia v stabilnej a silnej spoločnosti
• práca na hlavný pracovný pomer

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

• SŠ / VŠ vzdelanie ekonomického zamerania,
• prax v oblasti obchodu a vedenie tímu ľudí (ideálne obchodníkov),
• znalosť práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
• veľmi dobré manažérske, komunikačné, reprezentatívne a organizačné

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Paciga s.r.o.
Zimná 88
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Tel: +421905799647
Fax: +421534297299

Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj