Plánovač výroby

27.10.2017Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Dubnica nad Váhom
okres Ilava
Priemyselná 4600/1
01841

Ilava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vyhotovovanie výrobných plánov na základe prehľadu v SAP
- koordinácia činností spojených so zabezpečením priameho materiálu pre výrobu a zabezpečenie spracovania objednávok vo výrobe
- úprava výrobných plánov ohľadom materiálu a výrobných kapacít
- odsúhlasenie výrobných plánov so zákazníkmi, oddelením nákupu, výrobou inžinieringom
- kooperácia s oddelením PMM a Nákupu v otázkach kritického materiálu ako aj riešenie požiadaviek zákazníka
- sledovanie plnenia výrobných plánov ohľadom dodacích termínov a výrobných kapacít

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • čínsky (mandarínčina) - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • SAP - pokročilá
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, technického smeru výhodou
- plynulá znalosť anglického jazyka a kmunikatívna znalosť čínskeho jazyka podmienkou
- znalosť práce s počítačom - MS Office, SAP podmienkou
- znalosť procesu plánovania a nákupu výrobnej spoločnosti podmienkou
- precíznosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť, vyjednávacie zručnosti
- skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Tel: +421424661182

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj