Produktový vývojár

27.10.2017ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Dolné Vestenice
okres Prievidza
Gumárenská 395/19
97223

Prievidza
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vedenie projektov od zákazníckeho dopytu až po odovzdanie do série v oblasti gumo-kovových a gumo-plastových výrobkov;
- vedenie projektového tímu;
- vypracovanie 3D modelov a výkresovej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka a podľa CTVC noriem;
- optimalizácia konštrukcie s využitím metódy konečných prvkov (Cosmos);
- plánovanie, organizovanie, sledovanie a riadenie všetkých hľadísk projektu v nepretržitom procese, tak aby sa dosiahli ciele projektu;
- udržiavanie vzťahov so zákazníkmi, s dodávateľmi;
- kontroluje riadenie všetkých hľadísk projektu v nepretržitom procese, tak aby sa dosiahli ciele projektu.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- vzdelávací program, jazykové kurzy.

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
- 13. a 14. plat,
- príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
- príspevok na stravovanie a pitný režim,
- príspevok do III. dôchodkového piliera,
- pružný pracovný čas,
- rôzne nepeňažné benefity.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • SolidWorks - elementárna
  • CATIA - pokročilá
  • AutoCAD - pokročilá
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
97223 Dolné Vestenice
Slovensko
Tel: +421465177212

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj