Line Leader / Pierre Baguette

27.10.2017Fekollini s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Sládkovičovo
okres Galanta
Veľkouľanská cesta 208
92521

Galanta
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- riadenie prideleného výrobného úseku
- zodpovednosť za plnenie kvalitatívnych a výkonových noriem celého úseku
- sledovanie zaradenia zamestnancov: dovolenky, absencie, kontrola dodržiavania pracovnej doby a evidencia dochádzky operátorov
- podpora majstrovi so všetkými operatívnymi záležitosťami - zmenou výroby, organizáciou práce
- dôsledná a účinná kontrola plnenia úloh podriadených pracovníkov, vrátane organizovania striedania operátorov na pracoviskách počas prestávky
- informovanie a školenie podriadených zamestnancov o nových, resp. zmenených výrobných postupoch, operačných postupoch práce
- zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini (Pierre Baguette),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma,
- stravné lístky.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Fekollini s.r.o.
92521 Sládkovičovo
Slovensko
Tel: +421915781291

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj