Inžinier zákazníckej kvality

27.10.2017TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Banská Bystrica
okres Banská Bystrica
97401

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho kandidáta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier zákazníckej kvality.

Naším klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou súčiastok do motorov áut. Bližšie informácie o našom klientovi Vám poskytneme v rámci výberového procesu.

Inžinier zákazníckej kvality má pridelené projekty a zabezpečuje ich realizáciu z hľadiska kvality výroby, čo obnáša zabezpečenie požadovanej kvality produktu podľa požiadaviek zákazníka. Inžinier zákazníckej kvality sa stará o pridelené projekty od fázy prototypovania, cez sériovú výrobu až po ukončenie projektu.

Komunikuje so zákazníkom v otázkach kvality (zmena požiadaviek, riešenie prípadných sťažností, reklamácie), ktoré následne rieši so zodpovednými pracovníkmi v rámci projektového tímu (vedúci výroby, kontrola kvality, a pod.).
Pri riešení reklamácií koordinuje jednotlivé činnosti projektového tímu, zisťuje kde nastala chyba, hľadá a zavádza nápravné opatrenia. Komunikuje so zákazníkom ohľadom nápravných riešení a termínových plneniach.
Komunikáciu s dodávateľmi materiálu pre výrobu zastrešuje materská spoločnosť.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• komunikácia so zákazníkom (zmena požiadaviek, sťažnosti, ...),
• riešenie zákazníckych reklamácií a spracovávanie 8D reportov,
• zisťovanie príčin vzniku chýb a navrhovanie a zavádzanie nápravných opatrení,
• participácia pri zákazníckych auditoch,
• vedenie a aktualizovanie príslušnej dokumentácie.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý:
• má strojárske vzdelanie,
• pozná základné nástroje kvality (8D, PPAP, FMEA, ...) a normu IATF 16949 (ISO TS 16949),
• vie sa dohovoriť v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť tak skúseného kandidáta v danej oblasti, ako aj juniornejšieho kandidáta, ktorý doteraz pôsobil na iných pozíciách v oblasti kvality v automotive.

Vybraný kandidát po nástupe prejde adaptačným procesom, v rámci ktorého bude mať presne nastavené zaškoľovanie na tejto pozícii. V rámci adaptácie bude úzko spolupracovať s Manažérom kvality a Vedúcim výroby.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- práca pre stabilnú a prosperujúcu spoločnosť
- rôznorodosť pracovnej pozície, vzhľadom na to, že Inžinier kvality zastrešuje tak prototypovú ako aj sériovú výrobu
- finančné ohodnotenie zohľadňujúce pracovné skúsenosti kandidáta
- Vianočná prémia
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- odborný rast a rozvoj prostredníctvom rôznych odborných školení
- jazykové vzdelávanie v malých skupinách (2-3 ľudia)
- zabezpečené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- rôzne firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (Vianočný večierok, Športový deň, a pod.)

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
TRIGON Consulting s.r.o.
Majerská cesta 32
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Tel: +421917203250

Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica