Údržbár - správca v administratívnej budove

27.10.2017POLIANKY Business Center a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Dúbravka
okres Bratislava
Polianky 5
84101

Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zamestnanec musí vedieť okrajovo pracovať s PC. Vykonáva drobné opravy v objekte. Zamestnanec musí vedieť vyriešiť bežné drobné poruchy a hlavne musí mať vzťah k tejto činnosti - sám od seba si bude objekt kontrolovať a prípadné poruchy odstraňovať.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Pracovná ponuka je vhodnejšia pre mužov, nakoľko práca si vyžaduje aj vlastnoručne zabezpečiť drobné opravy na objekte.

Prosím, kontaktovať e-mailom alebo telefonicky, ale nechodiť priamo do objektu.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
POLIANKY Business Center a. s.
Polianky 5
84101 Bratislava-Dúbravka
Slovensko
Tel: +421903424042

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava