Zástupca vedúceho predajne

27.10.2017TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Ružinov
okres Bratislava
Prievozská 4
82109

Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čo robí náš Zástupca vedúceho predajne?
- vedenie obchodného tímu v čase neprítomnosti vedúcej
- objednávky a komunikácia s dodávateľmi
- administratívne riadenie obchodu (vedenie predajnej štatistiky, inventúr a inventúrnych kontrol, kontroly stavu zásob tovaru a personálnych správ)
- príprava úseku na podávanie kávy (mletie a varenie kávy)
- predaj spotrebného tovaru, komunikácia so zákazníkom
- práca s pokladňou
- starostlivosť o priestor obchodu a skladu
- podpora pri doplňaní tovaru do regálov, príprava predajného pultu/
priestorov

Príležitosť dávame aj kandidátom s kratšími pracovnými skúsenosťami, ktorí majú chuť na sebe pracovať a rásť v spoločnosti. Ponúkame možnosť začať pracovať na pozícii Shop Assistant / Predajca a vypracovať sa na pozíciu Zástupcu vedúceho.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- 10% zamestnanecká zľava
- darčekové poukážky v hodnote 60€ za každý odpracovaný kvartál
- kávové poukážky

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

zdravotný preukaz, hygienické minimum (je výhodou)

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421905494764

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava