Vedúci pracovník

23.11.2017EKOFIT s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Jaslovské Bohunice
okres Trnava
Jaslovské Bohunice - Paderovce Paderovce
91930

Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná pozícia na vedúceho pracovníka, ktorý bude schopný organizovať kolektív v priemernom počte 10 ľudí. Organizovať ich prácu tak, aby dosahovali čo najvyžšiu efektivitu a kvalitu. Vedúci pracovník musí byť samostatný bez toho, aby sa musela kontrolovať správnosť jeho činnosti.
Sme záhradnícka firma (viac info na www.ekofit.sk), ktorá sa zaoberá najmä pestovaním a predajom okrasných rastlín. Z toho dôvodu je vítaný pracovník so záhradníckym vzdelaním, nie je však podmienkou. Podstatnejšie je aby vedel organizovať ľudí a kontrolovať dodržiavanie systému.
Okrem toho požadujeme, aby organizoval alebo kontroloval organizovanie vybavovania zákaziek, dopravy a pod.

Ponúkaný plat:
od 1800 do 1800 EUR
Termín nástupu do práce:
1. 3. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
EKOFIT s. r. o.
Kotešová - Oblazov 12
01361 Kotešová
Slovensko
Tel: +421

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava