Chief Project Manager - Project manager

30.11.2017Nafta-Gaz Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Staré Mesto
okres Bratislava
Pribinova 4
81109

Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operačný manažér riadi, spravuje a koordinuje interné prevádzkové činnosti spoločnosti v súlade so zásadami a cieľmi stanovenými generálnym riaditeľom. Pomáha generálnemu riaditeľovi vo vývoji politiky a cieľov organizácie.

Náplň práce:
• Riadenie vnútorného chodu spoločnosti na dosiahnutie plánovaných výsledkov a iných finančných kritérií; zabezpečenie zachovania kapitálových prostriedkov investovaných do podniku;
• podieľanie sa na vývoji a príprave krátkodobých i dlhodobých plánov a rozpočtov založených na organizačných cieľoch a zámeroch. Odporúčanie ich prijatia generálnym riaditeľom;
• riadenie rozvoja a implementácie postupov a kontrol na podporu komunikácie a toku informácií; kontrola riadenia a smerovania podniku;
• vývoj a zavádzanie prevádzkovej politiky v súlade s hlavnými princípmi a cieľmi spoločnosti;
• pravidelné a systematické hodnotenie výsledkov celkovej činnosti a reportovanie výsledkov generálnemu riaditeľovi;
• zabezpečovanie všetkých činností a operácií v súlade s príslušnými miestnymi, národnými a európskymi predpismi a zákonmi.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

• Profesionálny rast,
• odmeňovanie na základe pracovných výsledkov.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká

Ďalšie požiadavky:

• 10+ rokov skúseností v oblasti plynárenského alebo naftového priemyslu,
• znalosť prevádzkových postupov v plynárenskom alebo naftárskom priemysle,
• vynikajúce organizačné a vodcovské schopnosti,
• požaduje sa osvedčenie praxi na pozícii operačného manažéra alebo inej podobnej riadiacej funkcii,
• vynikajúca interpersonálne a verejné verbálne vystupovanie,
• plynulý prejav v písanom a hovorenom ukrajinskom, ruskom a anglickom jazyku je nevyhnutný,
• znalosť ukrajinskej legislatívy.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Nafta-Gaz Slovakia, s.r.o.
Pribinova 4
81109 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421940525922

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava