Elektrikár

01.12.2017Kovoflex, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Veľké Blahovo
okres Dunajská Streda
Veľké Blahovo 441
93001

Dunajská Streda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
- vykonávanie pravidelnej kontroly zariadení
- oprava a výmena elektrických častí prístrojov, strojov a zariadení

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- bonusy/mesiac

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

odborná spôsobilosť § 23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. a väčšia - výhodou

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Kovoflex, spol. s r.o.
Ulica Gyulu Szabóa 1123/25
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Tel: +421315529022

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj