Účtovník

01.12.2017Školský internát

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružomberok
okres Ružomberok
Námestie A. Hlinku 76
03401

Ružomberok
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riaditeľka Školského internátu, Námestie A. Hlinku 76, Ružomberok vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta na pozíciu účtovníčka s nástupom od 1.1.2018.
Výkon práce: Školský internát, Námestie A. Hlinku 76, Ružomberok
Charakteristika pracovného miesta:
• samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva školského internátu a školskej kuchyne,
• spracovanie uzávierky, finančných výkazov, daňových priznaní,
• zabezpečovanie dodržiavania účtovných termínov,
• práca so štátnou pokladnicou,
Kvalifikačné predpoklady:
• úplné stredné odborné vzdelanie - ekonomického smeru,
Kritériá a požiadavky:
• ovládanie podvojného účtovníctva so zameraním na verejnú správu,
• účtovníctvo v rozpočtových organizáciách,
• znalosť účtovných a daňových zákonov,
• znalosť zákona o finančnej kontrole,
• znalosť zákona o rozpočtových pravidlách vo verejnej správe,
• ovládanie PC- programy : Word, Excel,
Osobnostné predpoklady:
• bezúhonnosť, dôveryhodnosť, zodpovednosť, samostatnosť a rozhodnosť, zmysel pre dôslednosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov,
Prax:
• v oblasti účtovníctva- minimálne 5 rokov,
• výhodou je ovládanie účtovného softvéru Asseco- Spin,
Požadované doklady:
• žiadosť o zaradenie do výberového konania,
• štruktúrovaný životopis,
• motivačný list,
• kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
• výpis z registra trestov- originál nie starší ako 3 mesiace,
• písomný súhlas na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
Termín podania žiadosti:
Žiadosť s označením "výberové konanie" pošlite alebo osobne doručte na adresu školského internátu najneskôr do 10.8.2017.
Uchádzači, ktorí splnia podmienky, budú pozvaní na výberové konanie.
Adresa školského internátu: Školský internát, Námestie A. Hlinku76, 03401 Ružomberok Kontakt: tel.: 044/4322601, e-mail:email

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
1. 1. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Ovládanie programu Asseco-Spin je výhodou. - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Školský internát
Námestie A. Hlinku 76, Ružomberok, 03401
Tel: Array

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj