Pracovník oddelenia DEPO - disponent

01.12.2017METRANS /Danubia/, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Dunajská Streda
okres Dunajská Streda
Povodská cesta 18
92901

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1. Zadáva príchod, resp. odchod všetkých kontajnerov do informačného systému
2. Odovzdáva / odoberá / kontroluje od vodičov doklady, ktoré sprevádzajú kontajner
3. Komunikuje s vodičmi nákladných vozidiel
4. Vydáva doklady a plomby vodičom
5. Zapisuje do informačného systému pohyby a polohy prázdnych kontajnerov ktoré mu nahlasujú rádiostanicou vodiči kontajnerového prekladača

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti,
- odborný rast - poskytujeme komplexné zaškolenie na odbornú agendu a informačný systém,
- pravidelne realizujeme team-buildingové aktivity,
- tímovosť - sme mladý, dynamický, zároveň skúsený kolektív,
- priateľská firemná kultúra a atmosféra, príjemné pracovné prostredie,
- seriózny a otvorený prístup - komunikujeme otvorene a transparentne.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Vaše CV na:email

Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6,7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • analytické myslenie
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
METRANS /Danubia/, a.s.
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Tel: +421313234257
Fax: +421313234912

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj