Disponent prepráv na zákazníckom oddelení

01.12.2017METRANS /Danubia/, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Dunajská Streda
okres Dunajská Streda
Povodská cesta 18
92901

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu zákazníckeho servisu hľadáme ďalších kolegov, ktorých náplňou práce bude:
- komunikácia a informovanie klientov v oblasti priebehu prepravy,
- spracovanie objednávok na prepravy, riešenie operatívnych úloh,
- zadávanie objednávok do informačného systému spoločnosti,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Poskytujeme komplexné zaškolenie na odbornú agendu a informačný systém,
- zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti,
- pravidelne realizujeme teambuildingové aktivity,
- možnosť využívať anglický jazyk na dennej báze,
- tímovosť - sme mladý, priateľský kolektív,
- príjemné pracovné prostredie,
- seriózny a otvorený prístup - komunikujeme otvorene a transparentne.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade otázok, neváhajte nás, prosím, kontaktovať: 031 32 34 208. Ak máte záujem o túto pracovnú ponuku, pošlite nám, prosím, Váš životopis na:emailVšetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šiestich mesiacov v zmysle § 6, 7 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13, 14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
METRANS /Danubia/, a.s.
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Tel: +421313234257
Fax: +421313234912

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj