Koordinátor logistiky, disponent (automotive)

01.12.2017schambeck slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Dev.Nová Ves
okres Bratislava
Jána Jonáša 6831
84108

Ďalšie miesta výkonu práce:
Česká republika,
Poľsko
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spravovať zásoby dielov na základe informácií od kvality alebo inžinieringu - koordinuje blokovanie, zošrotovanie starých dielov
Prevzatie plnej zodpovednosti za riadenie zásob uvoľnených dielov - engineering level
Prijímať a riadiť objednávky / požiadavky od členov hlavného tímu (v prípade potreby komunikovať s logistikou zákazníkov, riadiť dodávky na základe informácií od projektového tímu alebo od zákazníka)
Hlásenie o stave, potrebách a dodávkach - evidencia o prichádzajúcich / odchádzajúcich dieloch, príprave dodacích listov, pravidelnej komunikácii o počtoch zásob s projektovým tímom, eskalácii v prípade kritickej akcie

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Zodpovedajúce platové ohodnotenie.
Možnosť osobného rozvoja.
Cestovné a ostatné náklady spojené s touto profesiou sú hradené podľa platnej slovenskej legislatívy.
Pri zahraničných zákazkách zabezpečíme ubytovanie.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • český - vysoká: C1 a C2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Skúsenosti v BOM (automobilový priemysel), poznanie štruktúry LAW je výhodou
Skúsenosti v SAP výhodou
Skúsenosti v oblasti riadenia skladov a zásob v menšej miere - prevzatie plnej zodpovednosti za riadenie zásob uvoľnených dielov - engineering level
Denná práca s Microsoft Office, najmä Excel
Český a anglický jazyk slovom a písmom

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo naemailReakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti schambeck slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
schambeck slovakia s. r. o.
84108 Bratislava-Dev.Nová Ves
Slovensko
Tel: +421948130750

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava