Dispečer/ka (ponuka vhodná aj pre absolventov)

01.12.2017ABONEX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Spišská Nová Ves
okres Spišská Nová Ves
Markušovská cesta 1
05201

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chceš sa realizovať v oblasti obchodu? Máš záujem o stabilné zamestnanie v serióznej spoločnosti a priateľskom kolektíve? U nás má priestor každý. Táto práca je vhodná pre mužov a rovnako aj pre ženy, ktorí nemusia mať predchádzajúcu prax v dopravnej oblasti. Všetko Ťa postupne naučíme. U nás máš možnosť zistiť svoje obchodné zručnosti, vytrvalosť a získať aj primerané rastúce ohodnotenie. Máme záujem o ľudí, ktorí chcú na sebe a na svojom odmeňovaní pracovať dlhodobo, pretože táto práca prináša výsledky už po pár mesiacoch. Ak Ťa zaujala naša ponuka a spĺňaš naše jazykové požiadavky, pošli žiadosť a životopis na e-mail:email

Náplň práce v skratke:
- zabezpečovanie prepráv pre zahraničných a tuzemských klientov na základe ich požiadaviek a potrieb,
- každodenné telefonické vyhľadávanie a získavanie zákazníkov v cudzom jazyku,
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- vybavovanie objednávok,
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv,
- flexibilná a aktívna práca v kancelárii,
- komunikácia najmä v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu, e-mailom, faxom...

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Naši súčasní zamestnanci oceňujú najmä tieto výhody a benefity:
- po 1. roku predĺženie pracovnej zmluvy na dobu neurčitú,
- zvyšujúci sa systém odmeňovania, pravidelne včas vyplatená mzda, pravidelné polročné odmeny,
- dobrý pracovný kolektív a seriózny prístup nadriadených,
- pohyblivá pracovná doba, neobmedzovanie v práci a možnosť aj práce z domu,
- využívanie cudzích jazykov, možnosť sa vzdelávať aj v ďalších cudzích jazykoch,
- komplexné zaučenie na pozíciu Dispečer aj keď nový zamestnanec nemá prax v dopravnej oblasti.

Termín nástupu do práce:
8. 1. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Aktívne ovládanie anglického jazyka - podmienkou,
- prípadná znalosť aj talianskeho alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni - výhodou,
- logické myslenie,
- chuť ďalej sa vzdelávať - cudzie jazyky aj odborne,
- obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie,
- záujem o obchod a dopravu,
- čestnosť a zodpovednosť v práci.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
ABONEX, s.r.o.
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Tel: +421534177706
Fax: +421534177700

Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj