Nissan a Ford hľadá automechanika

08.12.2017J.M.MARTIN, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak ťa baví opravovanie a skladanie áut príď k nám do J.M.MARTIN a budeš robiť túto náročnú prácu:
1. záručný a pozáručný servis vozidiel Nissan a Ford
2. stredné a generálne opravy motorov a prevodoviek Nissan a Ford
3. diagnostika vozidiel Nissan a Ford
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Táto pozícia v našej spoločnosti znamená skutočnú hodnotu ako pre nás, tak ja pre našich zákazníkov už 25 rokov.

1. výborný kolektív, ktorý si navzájom pomáha
2. odborný rást a zvládanie aj náročnejších opráv
3. odmeňovanie podľa výkonu, pravidelný príjem
3. rôznorodá tvorivá práca
4. lojálni zákazníci
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
31.12.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Očakávame , že ste odborne zdatní, dokážete tvrdo pracovať, pravidelne podávať vysoký výkon a dodržiavať dohodnuté

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
poznanie princípu fungovania jednotlivých častí motorových vozidiel
schopnosť samostatne vykonávať základnú a rozšírenú údržbu automobilov

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Predaj a servis vozidiel značky Nissan a Ford
Adresa:
J.M.MARTIN, spol. s r.o.
Kollárova 85B
Martin
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Pavel Ondroušek
Kollárova 85B, Martin, 036 01, Slovenská republika

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj