Upratovač/ka vo výrobe - Devínska Nová Ves

17.11.2017Verve s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Staré Mesto
okres Bratislava
Lazaretská 8-12
81109

Ďalšie miesta výkonu práce:
Bratislava IV
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Šikovná a dobre ohodnotená upratovačka a upratovač.
- Už vás nebaví upratovať a zarobiť si ledva na životné minimum?
- Radi by ste pracovali vo firme kde si vážia ľudí?

Ponúkame prácu vo výrobnom závode v Devínskej novej Vsi.
Stabilná a pravidelná práca s primeraným ohodnotením a ďalšími benefitmi.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Ponúkaný zárobok okolo 750 € v ČISTOM. Horná hranica však neexistuje, všetko závisí od počtu hodín a kvality vašej práce. Máme zamestnancov, ktorí si dokážu zarobiť aj 1 100 € v čistom.
- Zamestnancom ponúkame školenia.
- Zamestnanci majú zázemie na odpočinok medzi zákazkami.
- Ponúkame individuálny prístup ku každému. Či už ste mamička, študent, dlhodobo nezamestnaný alebo človek v inej životnej situácii, nám na ľuďoch záleží a vždy sa snažíme vyhovieť ich potrebám.
- Možnosť používania firemného auta.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Neukončené základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- Vodičský preukaz je výhodou.
- Predchádzajúca skúsenosť je výhodou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Verve s. r. o.
Prídavková 32
84106 Bratislava-Záhor.Bystr.
Slovensko
Tel: +421948209047

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava