Opatrovateľ/ka v Dome Charitas sv. Jána Almužníka

17.11.2017Spišská katolícka charita

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nová Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa
Nová Ľubovňa 775
06511

Stará Ľubovňa
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie samostatnej opatrovateľskej starostlivosti a zabezpečovanie individuálnych potrieb prijímateľov sociálnej služby v špecializovanom zariadení.
Starostlivosť a pracovná terapia pre prijímateľov sociálnej služby v špecializovanom zariadení.

Špecializované zariadenie je umiestnené v obci Nová Ľubovňa. Klientmi zariadenia sú fyzické osoby s telesným postihnutím, fyzické osoby s mentálnym postihnutím, fyzické osoby s kombinovaným postihnutím.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Kvalifikačnou požiadavkou je minimálne absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín; optimálne je úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.
Vhodná je prax aspoň 1 rok v špecializovanom zariadení alebo v domove sociálnych služieb.
Zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu, flexibilita, bezúhonnosť a pozitívne myslenie.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Spišská katolícka charita
Jesenského 5
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Tel: +421910842978

Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj