Bankár na pošte - Rožňava

08.12.2017PB PARTNER, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Rožňava
okres Rožňava
Šafárikova 62 1
04801

Rožňava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čo Vás v poštovke čaká?
Páčilo by sa Vám byť bankárom, ale sedieť a čakať na klienta je pre Vás nuda? Zatiaľ čo v klasickej pobočke čakáte Vy na klienta, u nás máte možnosť nájsť si toho svojho.

Aké výzvy Vás čakajú a čo budete na tejto pozícii robiť?
• Aktívne oslovovať klientov na produkty Poštovej banky v priestoroch všade dostupnej Slovenskej pošty
• Zisťovať potreby klientov a byť poradcom v oblasti financií - zaujímať sa o klienta a o jeho spokojnosť
• Mať zodpovednosť za svoje individuálne mesačné obchodné plány
• Udržiavať a budovať férové vzťahy s pracovníkmi Slovenskej Pošty - budú vaši kolegovia, partneri
• Zabezpečovať servis pre zákazníka zodpovedne a s dôrazom na jeho spokojnosť

Ako si Vás predstavujeme?
Na to, aby ste sa stali členom nášho tímu, nemusíte mať roky skúseností v oblasti financií, dôležité je nadšenie pre obchod, dar reči a záľuba v komunikácii s ľuďmi. Odmietnutie je pre Vás výzva na nový štart alebo jednoducho povedané: "Keď sa zdá, že sa nedá, dá sa". Ste ochotný pracovať s finančnou hotovosťou, presnosť je Vaša silná stránka.
Hľadáme samostatného obchodníka, ktorý sa spolieha sám na seba, ale tímová spolupráca je pre neho automatika. Človeka, ktorého motivuje vlastný úspech. A k tomu všetkému stačí ak máte SŠ vzdelanie s maturitou či výučným listom.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

• Prácu na trvalý pracovný pomer v banke, ktorá patrí medzi naj zamestnávateľov roka, férovo Vás odmení a dá Vám príležitosť na realizáciu vlastných ambícií
• Podporu a rozvoj zo strany manažérov aj lektorov
• Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast
• Aktivity zamerané na budovanie tímu (súťaže, večierky a mnoho iného)
• jedinečné spojenie - obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze
• 3 týždne školení počas prvého roka
• 5 dní voľna nad rámec zákona, 2-3 dni voľna pre rodičov školopovinných detí
• notebook, telefón na služobné účely
• príspevok na ošatné
• stravné lístky
• súťaže o dovolenky
• príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia po skúšobnej dobe
• produktové zvýhodnenia na naše bankové, investičné a poistné produkty

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme:
- Osobnosť s chuťou pracovať a rozvíjať sa.
- Toho, kto si chce plniť svoje sny v pracovnom i osobnom živote.
- Tých, ktorí sa radi učia niečo nové.
- Vytrvalých ľudí, ktorí sa neboja odmietnutia.
- Človeka s citom pre obchod, ktorý obohatí náš celoslovenský tím.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • empatia
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
PB PARTNER, a. s.
Dvořákovo nábrežie 4
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421901798844

Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj