Hľadáme pracovníkov do výroby na prácu len cez týždeň a bez nočných zmien, Košice! Zaučíme Vás (ubytovanie alebo príspevok na dopravu).

08.12.2017INDEX NOSLUŠ, s. r. o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Nechcete pracovať v noci? Ste šikovný/á a chceli by ste pracovať priamo v Košiciach, blízko centra? Máme pre Vás prácu v dvojzmennej prevádzke, bez nočných zmien a s voľnými víkendami.

Práca na zmluvu:
- výroba autopoťahov s kompletným zaškolením,
- vizuálna kontrola kvality,
- zošívanie/ prešívanie častí poťahov pomocou strojov (látky alebo kože).
Upresnenie platových podmienok:
priemerná mzda 560 € v hrubom
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
UBYTOVANIE JE ZABEZPEČENÉ (z ubytovne je do práce možné dochádzať pešo), evidovaným na Úrade Práce pomôžeme vybaviť príspevky na cestovné a dochádzku za prácou, životopis nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- šikovnosť
- chuť pracovať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Prešovská 38
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Štefková Viktória
Tel: 421915746890

Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Košický kraj Banskobystrický kraj Banská Bystrica Košice Prešov