VEĽKÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE ČIASTKOVÝCH ÚČTOVNÍKOV, KTORÁ SA NEMUSÍ OPAKOVAŤ! (Ref. č.: 1-11-29133/PF)

08.12.2017Grafton Slovakia s.r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máte už skúsenosti v účtovníctve no chcete svoju kariéru dostať na vyšší level? Chcete sa naučiť účtovať na úrovni hlavnej knihy? Je tu jedinečná príležitosť dostať sa do sveta komplexného účtovníctva, v ktorom získate veľké množstvo informácií a skúseností, na jednej z najžiadanejších účtovníckych pozícií na pracovnom trhu.

Po dôkladnom zaškolení sa stanete súčasťou účtovného procesu od jeho začiatku až po samotný koniec. Prevezmete zodpovednosť za všetky uzávierkové aktivity, správu majetku, dohľad nad transakciami a mnoho ďalšieho. Zúčastníte sa práce na zaujímavých projektoch a budete pracovať na zavedení nových vylepšení našich procesov v SAP-e. V oblasti účtovníctva sa stanete jednoducho expertom.
Ponúkaný plat:
od 1000 do 1400 EUR
Iné výhody:
- Variabilné bonusy
- Odmeny
- Dni voľna navyše
- Sick days
- Komplexná lekárska prehliadka
- Športové a kultúrne poukážky
- Rôzne príspevky na deti
- Pravidelný home office až 20% pracovného času
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate nasledovné požiadavky, neváhajte poslať Váš životopis v anglickom jazyku:
- PODMIENKOU je minimálne ročná účtovnícka skúsenosť na oddeleniach AP a AR, fixed assets, medzipodnikového účtovníctva, účtovníctva na úrovni hlavnej knihy alebo auditu
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie z oblastí ekonómie, účtovníctva auditu alebo financií
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovní B2
- Znalosť účtovného programu SAP
Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať naemail

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Gtafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.
Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101

Zverejnené dňa:2017-12-08 (4 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Pracovná ponuka nájdená za 1 milisekúnd.