Operátor logistiky VZV

26.11.2017EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Voderady
okres Trnava
E 571
91942

Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade.
Práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie ateriálov a konštrukcií na sedačky.
Naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu.
Manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu.
Nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Čo u nás získaš?
odmenu 100€ od priameho nadradeného, pokiaľ budeš snaživý
príplatky za prácu v noci, cez víkendy, sviatky a nočné zmeny
mesačný výkonnostný bonus, ktorý ti určuje tvoj nadriadený
zabezpečíme ti dopravu do zamestnania aj zo zamestnanie úplne zadarmo
vybavíme ti bezplatné ubytovanie, ty s tým nemusíš mať žiadne starosti
stravné lístky v hodnote 3,40€

Termín nástupu do práce:
26. 2. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421908161454

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava