Zriaďovač vyfukovacieho automatu vo výrobe

19.12.2017TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava
okres Trnava
Bulharská 40
91701

Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Trvalý odborný dozor nad strojnotechnologickým zariadením,
- uvádza do prevádzky vyfukovací automat a zabezpečuje jeho bezporuchový chod aj všetkých príslušných zariadení ako je chladiaci agregát a kompresor, kontrola chladiacej vody,
- riadi sa pokynmi pre prevádzku a návodu na obsluhu obsiahnutých v technických podmienkach strojných zariadení,
- riadi sa podľa plánu preventívnych prehliadok,
- rýchle, kvalitné a odborné odstránenie vzniknutých porúch a havárií,
- vedie záznamy o preventívnej údržbe a o poruchách a požiadavkách náhradných dielov,
- zabezpečuje prísun vstupných surovín,
- prípadne vykonáva aj práce pri výrobných linkách a manipulačné práce.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- stravné lístky,
- stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou,
- možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu,
- možnosť rekondičných pobytov,
- pestrý sociálny program.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný mechanik
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik nastavovač - obrábacie stroje a linky
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik strojov a zariadení

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Dôslednosť, zodpovednosť,
- výhodou je preukaz na vysokozdvižný vozík.

Informácie o spoločnosti

TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD
91701 Trnava
Slovensko
Tel: +421335901116
Fax: 0335901106

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava