Operátor CNC obrábacích strojov - brúska, fréza, sústruh

08.01.2018LUTO Automotive, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Úspešný uchádzač bude zodpovedný za:
- kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja - fréza, sústruh, brúska,
- realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou,
- výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie,
- trvalé zlepšovanie technologických procesov na technológiách,
- za dennú evidenciu a kontrolu stavu strojov a zariadení a iné.
Upresnenie platových podmienok:
- práca v stabilnej, renomovanej výrobnej spoločnosti v sektore
špičkových technológií,
- príležitosť pre ďalší profesijný rast,
- uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
- zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov,
- dochádzkový bonus,
- bonus za výkon kvalitnej práce
Termín nástupu do práce:
od 22.1.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Výberové konania sa realizujú vždy v utorok a štvrtok v Prešove. Na základe absolvovania pracovného pohovoru možný nástup každý nasledujúci pracovný týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- základná obsluha CNC strojov s
ovládacím programom Fanuc, Heidenhain, Sinumerik
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- práca s meradlami,
- práca na zmeny,
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie
bremien - výhodou
- zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
LUTO Automotive, s.r.o.
Strojárenská 1
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Jana Ficeková
Strojárenská 1, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: +421 902 918 362

Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov