Predajca výpočtovej techniky v Žiline

08.01.2018POLS TRADE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina-centrum (Hviezdoslavova ulica)
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máš rád počítače, notebooky a IT príslušenstvo? Si komunikatívny typ a rád prekonávaš výzvy ? MÁŠ PRAX v predaji IT a baví ťa spoznávať a oslovovať nových ľudí? Potom hľadáme práve teba! Hľadáme predajcu výpočtovej techniky do predajne v Žiline, ktorý sa bude starať o zákazníkov.
Hlavné úlohy a činnosti úspešného kandidáta budú:
- obsluha zákazníkov
- predaj bežnej výpočtovej techniky
- príjem tovaru, kontrola množstva a kvality
- odborné poradenstvo, doplnkový predaj, predaj na splátky, blokovanie nákupov
- vybavovanie zákazníckych reklamácií
- zodpovednosť za získavanie a spracovanie objednávok
- tvorba cenových ponúk
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Služobný mobilný telefón
- Služobný tablet - notebook
- Možnosť osobného rastu
- Školenia v oblasti obchodných praktík
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
15.1.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Pre našeho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu predajcu výpočtovej techniky, ktorý sa bude starať o zákazníkov. Máš rád počítače, notebooky a IT príslušenstvo? Si komunikatívny typ a rád prekonávaš výzvy? MÁŠ PRAX v predaji IT a baví ťa spoznávať a oslovovať nových ľudí? Potom hľadáme práve teba!

ŽIVOTOPISY SPOLU S FOTO PROSÍME ZASIELAŤ VÝHRADNE CEZ INTERNET NA EMAIL info @ vlastnafirma.sk

TELEFONICKÉ INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME A NEZASIELAME ANI E-MAILOM.

Vyhovujúcich uchádzačov vyzveme telefonicky na stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
Fakturácia, Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word, Pokladňa, Používateľ MS Windows
- znalosť slovenského IT trhu (e-shopy atp.)
- skúsenosť s predajom výpočtovej techniky
- samostatnosť, komunikatívnosť, obchodnícke zručnosti, prozákaznícky prístup, zodpovedný prístup k práci
- príjemný vzhľad
- zodpovednosť, spoľahlivý prístup k práci
- flexibilita
- organizačné schopnosti, chuť učiť sa nové veci
- odborné vedomosti, skúsenosti
- lojalita k spoločnosti
- silný záujem dlhodobo pracovať v tejto oblasti
- organizačné a komunikačné zručnosti
- bezúhonnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Sme obchodná spoločnosť, zaoberáme sa: obchodom, sprostredkovaním obchodu a služieb.
Oblasť pôsobenia:
Iné obchodné činnosti
Adresa:
POLS TRADE, s.r.o.
Bučinová 8698/2
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Z.Suder
Tel: 0917 828 733

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina