Dnes volaj, zajtra pracuj! Staň sa súčasťou nášho a tímu a pracuj ako operátor výroby v stabilnej spoločnosti

08.01.2018ProAct People Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
č.228, Kočovce

Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
- základná obsluha strojov a strojných zariadení
Upresnenie platových podmienok:
výkonnostná prémia
dochádzkový bonus
stravné lístky
Iné výhody:
- práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke,
- pracovný odev,
- stravné lístky v hodnote 4,00€
- 13. a 14. plat
- široký sociálny program:
- BEZPLATNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA zo smerov (NM,TN,PN,MY a ďalšie), príp. príspevok na dopravu, rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť prestupu do kmeňa
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
31.3.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Ochota pracovať nadčas
Práca v stoji
Precíznosť a spoľahlivosť
Práca vhodná pre ženy aj mužov
3 až 4 zmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
manuálna zručnosť
zodpovednosť
samostatnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť ProAct People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Cieľom ProAct People Slovensko je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb aj najnáročnejším klientom. Prvoradým záujmom našej spoločnosti, ktorý sa snažíme docieliť, je spokojnosť klientov a zároveň zamestnancov v každom smere.

Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/62302/18976/OISS 720/2007)

Proact People Slovensko v skratke:

- 16 rokov skúseností

- 1500 dočasne pridelených pracovníkov denne (na personálny leasing a dohodu )

- 50 interných pracovníkov v 10 pobočkách v rámci SR

- viac ako 900 slovenských a zahraničných klientov

- databáza cca. 22 000 uchádzačov o trvalý pracovný pomer a brigády

Na Slovensku nás nájdete v mestách Košice, Zvolen, B. Bystrica, Žilina, Levice, Komárno, Galanta, Nitra, Trnava, Bratislava a ich okolí, naše partnerské spoločnosti pôsobia v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Taliansku.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
ProAct People Slovensko, s.r.o.
Kpt. Nálepku 1597
Galanta
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Žaneta Luptáková
Palackého 35, Trenčín, 911 01, Slovenská republika
Tel: +421 918 320 376

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj