Manipulant/Skladník s VZV pre automobilový priemysel

14.01.2018Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava
okres Trnava
Pekárska 40
91701

Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zásobovanie linky materiálom.
Zúčastňovanie sa pravidelných inventúr.
Zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu.
Zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu.
Zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením.
Zodpovednosť za zverený VZV.
Zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade.
Zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám.

Ponúkaný plat:
od 750 do 900 EUR
Iné výhody:

Práca na hlavný pracovný pomer.
Práca v príjemnom prostredí poprednej medzinárodnej spoločnosti.
Nadštandardné pracovné prostredie - nová klimatizovaná odvetrávaná výrobná hala.
Bonusy do výšky 20 % hrubej mzdy.
Možnosť ďalšieho bonusu vo výške 100 eur za dosiahnutý výsledok (zamestnanec mesiaca).
Vyplácané príplatky za prácu nadčas, sviatok, víkendy nad rámec zákonníka práce.
Zabezpečená pracovnú obuv, kompletné pracovné oblečenie a ochranné osobné pracovné pomôcky.
Zabezpečená doprava zdarma z viacerých smerov do a z práce.
Možnosť ubytovania.
Stravné lístky v hodnote 3,40 eur/1 kus.
Možnosť kariérneho rastu.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Platný preukaz VZV.
Manuálna zručnosť.
Šikovnosť a spoľahlivosť.
Predchádzajúce skúsenosti s prácou na VZV.
Flexibilita (práca na 3 zmeny).
Dobrý zdravotný stav.
Odhodlanie učiť sa ďalej a zdokonaľovať.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.
Svätoplukova 30
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421918922587

Zverejnené dňa:2018-01-13 (4 dni)
Zverejnené pre lokality:Slovensko