Pokladník/Pokladníčka

18.01.2018METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Dev.Nová Ves
okres Bratislava
Devínska Nová Ves 7081
84107

Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre našu prevádzku v Devínskej novej Vsi hľadáme nových kolegov na pozíciu - POKLADNÍČKA / POKLADNÍK - samostatná práca na pokladni s možnosťou pracovného postupu na pozíciu koordinátora pokladní.
Kontrola správnosti účtovaného tovavru, kontrola vyskladňovaného tovaru, zúčtovanie správnej čiastky pri pokladniach a preberanie peňažnej hotovosti, samozrejmosťou je proaktívna komunikácia so zákazníkom. Administratíva spojená s príjmom finančnej hotovosti. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr. Práca v 2-zmennej prevádzke v čase 6-22h. V rámci adaptačného programu Vás pripravíme na všetky budúce úlohy, preto nie je potrebná predchádzajúca prax. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega.
U nás máte priestor rásť!

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

* Kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti,
* Kompletné vstupné zaškolenie,
* Pracovný pomer na dobu neurčitú,
* Sociálny program, Firemné akcie
* Možnosť profesijného i osobného rastu
* Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
* Stravovanie vo firemnej reštaurácii
* 5 dní voľna nad rámec zákona
* Nákupné poukážky a zvýhodnené nákupy v METRO
* Mzda najneskôr do 10.dňa v nasl.mesiaci
* Možnosť privyrobiť si formou brigád a ďalších motivačných aktivít

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
METRO Cash & Carry SR s. r. o.
Senecká cesta 1881
90028 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Tel: +421269215341

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava