Plnič propanbutanových fliaš

18.01.20181. SPS services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žiar nad Hronom
okres Žiar nad Hronom
SNP 1301
96501

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hlavná náplň práce je plnenie propanbutanových fliaš, vedľajšia náplň práce je manipulácia a maľovanie fliaš.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

V prípade, že uchádzač nie je držiteľom preukazu na obsluhu technických plynových zariadení skupiny A, zamestnávateľ mu školenie preplatí v plnej výške.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz na obsluhu technických zariadení plynových skupiny A podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
1. SPS services s.r.o.
SNP 1301
96501 Žiar nad Hronom
Slovensko
Tel: +421917757500

Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj