Hlavný bača - pracovník v rastlinnej a živočíšnej výrobe

18.01.2018EUROCOM & CO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bešeňová
okres Ružomberok
Bešeňová
03483

Ružomberok
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontakná osoba p. Vrťová Jana - 0917/998 893, mail.:email
Pracovná pozícia: Hlavný bača - pracovník v rastlinnej a živočíšnej výrobe
Náplň práce:
a) Kŕmenie, napájanie, pasenie a ošetrovanie zvereného stáda a dobytka
b) Doplnenie vody v napájadlách
c) Doplnenie krmiva jeho množstvo a kvalita
d) Sledovanie zdravotného stavu oviec a hovädzieho dobytka
e) Pravidelné ošetrovanie paznechtov, škurátov a iných viditeľných parazitov
f) Dodržiavať vhodný postup pri zasúšaní oviec,
g) Zvolenie vhodného postupu pri voľnom pripúšťaní oviec
h) Zabezpečiť priestor pri kotení a následné ošetrenie jahniat a kontrolovať ich zdravotný stav
i) Zabezpečovať pravidelné upratovanie a a dezinfekciu maštalí a ich okolia
j) Stavanie oplotkov ich kontrolu a opravu
k) Práce podľa pokynov vedúceho alebo nim zvoleného zástupcu
l) Pomocné práce pri spracovaní syra
m) Pasenie a následné dojenie stáda
n) Pomocné práce pri strihaní oviec a očkovaní oviec
o) Zabezpečiť priestor pri zvrhnutí plodu, odstránenie jeho zvyškov aj s podstielkovým senom
p) Dojenie oviec a hovädzieho dobytka

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 05:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
EUROCOM & CO, s.r.o.
Pribinova 18, Bratislava-Ružinov, 81109
Tel: +421917/998 893

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj