Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Nové Mesto
okres Bratislava
Sibírska 69
83102

Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- samostatné vedenie individuálnych a skupinových terapií s užívateľmi služieb DSS Sibírka
- spracovávanie individuálnych plánov, priebežné vyhodnocovanie a aktualizovanie podľa potrieb
- podpora samostatnosti klienta
- organizácia a účasť na kultúrno-spoločenských akciách, záujmových aktivitách klientov
- spolupráca s rodinou klienta
- vedenie dokumentácie
- vyhľadávanie, vypracovanie a realizovanie projektov

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- dodatková dovolenka
- čerpanie so sociálneho fondu

Termín nástupu do práce:
1. 3. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:00

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pedagogika telesne a zdravotne postihnutých
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore šp.ped.-špec.pedagogika a pedagog. mentálne postihnutých
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika - špeciálna pedagogika-poradenstvo a pedagogika sluchovo postihnutých

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v liečebnej pedagogike, špeciálnej pedagogike, sociálnej práci, a podobných odborov
- prax v odbore vítaná
- certifikáty a skúsenosť v špecifických terapiách vítaná
- skúsenosť v práci s rodinou
- zručnosti pre spoluprácu s kolegami pri koordinácií terapií klienta
- skúsenosti s písaním a realizovaním projektov
- znalosť PC (Microsoft office)
- samostatnosť a zodpovednosť; organizačné schopnosti; flexibilnosť, dynamickosť

Osobnostné predpoklady
  • empatia
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých Sibírka
Sibírska 69
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421244461207

Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava