Správca ubytovacieho zariadenia / Údržbár

01.02.2018HRQ services SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Opoj
okres Trnava
Opoj 1
91932

Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre novootvorené a zrekonštruované ubytovacie zariadenie hľadáme Hlavného údržbára a správcu zariadenia, ktorý bude zodpovedný za celkový chod zariadenia.

Náplň práce:
- zabezpečenie technického stavu nehnuteľnosti
- komunikácia s dodávateľmi technických zariadení
- výkon drobných opráv a odstraňovanie vzniknutých závad, ktoré nevyžadujú odborný technický zásah (napr. oprava kľučiek, vodovodov, okien, drobné elektrikárske práce a pod.)
- dohľad nad bežnou prevádzkou ubytovacieho zariadenia - dodržiavanie kvality čistoty, komunikácia s hosťami a ich dodržiavanie ubytovacieho poriadku, kontrola včasnosti a kvality dodávaných služieb odberateľov
- práca si vyžaduje aj telefonickú pohotovosť pre prípad urgentných situácií a v prípade potreby príchod do ubytovacieho zariadenia aj mimo pracovný čas
- predošlá prax na pozícií údržbár a skúsenosť s vedením zamestnancov

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
12. 2. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • vyjednávanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • asertivita
  • dominantnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
HRQ services SK s. r. o.
Hlinícka 1209/45
01401 Bytča
Slovensko
Tel: +421903523614

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava