Opatrovateľka - celé Nemecko (domy dôchodcov)

01.02.2018Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina
okres Žilina
Veľká Okružná 45
01001

Ďalšie miesta výkonu práce:
Nemecko, celé Nemecko
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre opatrovateľky do Nemecka - celé Nemecko. Pracovná náplň: starostlivosť o staršie osoby v domoch dôchodcov po celom Nemecku - podávanie liekov, starostlivosť o hygienu a ďalšie zdravotnícke úkony. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu. Požadované je vzdelanie v obore (prípadne uznanie vzdelania - Anerkennung v Nemecku), dostačujúca prax a komunikatívna nemčina.

Ponúkaný plat:
od 2000 do 2300 EUR
Iné výhody:

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Napr. možnosť vybavenia rodinných prídavkov a vrátenia daní z Nemecka. Mzda 1700,- Eur - 1900,- Eur/netto. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (200,- Eur/mesačne). Možnosť zdokonaliť sa v nemeckom jazyku a spoznania inej krajiny a mentality.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačiek sa vyžaduje vzdelanie v obore príp. dostačujúca prax + nemčina na komunikatívnej úrovni. V prípade záujmu, životopisy, prosím, zasielajte len v nemčine + doklad o vzdelaní príp. referencie.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Agentúra Elliem s.r.o.
Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Tel: +421904972480

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina