Majster mliekarenskej výroby (Mliekareň Červený Kameň)

01.02.2018AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Červený Kameň
okres Ilava
Červený Kameň 324
01856

Ilava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Samostatné riadenie a kontrola výrobného a baliaceho procesu,
- samostatné vedenie a riadenie priamych podriadených zamestnancov v rámci pracovnej zmeny,
- spolupráca s majstrami ostatných stredísk a oddelením kvality,
- zabezpečovanie dodržiavania predpisov BOZP, PO, kvality a bezpečnosti výrobkov.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore potravinárstvo - spracúvanie mlieka
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore agropotravinárstvo /Bc/
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore technológia potravín

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ovládanie IS Codex - výhodou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň
Červený Kameň 1
01856 Červený Kameň
Slovensko
Tel: +421423213178

Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj