Opatrovateľ/ka starších ľudí

01.02.2018Obec Lietavská Lúčka

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Lietavská Lúčka
okres Žilina
Cementárenská 3
01311

Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opatrovanie starších ľudí, SOV, ÚSOV, VŠ vzdelanie I. stupňa - zdravotnícke odbory, kurz Opatrovateľstvo v počte 220 hod.
VPM v rámci NP "Šanca pre mladých" - UoZ do 29 rokov veku, v evidencii UoZ najmenej 12 po sebe idúcich mesiacov, ktorí nie sú v procese vzdelávania - t.č. neštudujú. Výberové konanie sa bude konať dňa 12.02.2018 o 13:00 hod. na ÚPSVaR Žilina, Klub práce č.dv. 1. Nutné priniesť profesijný životopis.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
15. 2. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 07:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Obec Lietavská Lúčka
Cementárenská 3, Lietavská Lúčka, 01311
Tel: 0905 636 629

Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina