METRO Cash and Carry SR s.r.o.

METRO POTENTIALS program

14.04.2018METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Do you want to build the future of wholesale business and leave your personal footprint?
• Do you see yourself driving sales and actively shaping the success of our customers and their businesses?
• Do you see your ideas being implemented on a global scale and brought to life throughout several countries?
• Do you like to be challenged on a regular basis?
• Do you aspire to take your skills to the next level and beyond?
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Your resume with a list motivational send us in English to Slovak language, please.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, trainee program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Our company METRO C & C SR s.r.o. confirms that the personal data contained in the documents you sent us will be discard after 31.4.2018
in accordance with the Law 122/2013. From this date company does not use any of your personal information.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group - jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.
Oblasť pôsobenia:
Iné obchodné činnosti
Adresa:
Senecká cesta 1881zobraziť na mape
Ivanka pri Dunaji
Slovenská republika
Kontaktné údaje:

Ivanka pri Dunaji, 900 28, SR
Tel: +421240585452

Inzerent:METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Počet videní: 0