REVILLO, s.r.o.

Vnútorný predajca v obchode

12.04.2018REVILLO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
ČS Shell Svätý Jur
ČS Shell Senec ( smer Pezinok)
Pezinok,Senec
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vnútorná predajca/ kyňa zodpovedá za poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom v obchode, presne a rýchlo spracováva všetky platobné transakcie, ponúka a aktívne predáva propagované výrobky, doplňuje tovar a v súlade s rozpisom pracovného času a bezpečnostnými predpismi vykonáva ďalšie práce súvisiace s vedením a údržbou obchodu.
Ponúkaný plat:
od 850 do 1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Hodinová mzda + pravidelná mesačná odmena za dosiahnuté obchodné výsledky v rámci aktívneho predaja.
Iné výhody:
Svojim aktívnym prístupom k práci si dokážete sami ovplyvniť výšku mesačnej odmeny
Možnosť okamžitého nástupu a poskytnutie nástupného bonusu do výšky 100 EUR
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Zľavy na palivo.
Termín nástupu do práce:
od 1.4.2018
Termín ukončenia výberového konania:
30.4.2018
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší
V prípade záujmu o TPP alebo brigádu nás prosím kontaktujte na t.č.: 0903111740

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
príjemné profesionálne vystupovanie
ochota sa ďalej vzdelávať
chuť kariérne rásť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
prevádzkovateľ čerpacích staníc SHELL
Oblasť pôsobenia:
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)
Adresa:
Gaštanová 4722/6Azobraziť na mape
Senec
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Marcel Lacko
Gaštanová 4722/6A, Senec, 903 01, Slovenská republika
Tel: 0903111740

Inzerent:REVILLO, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Počet videní: 1