Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Sociálny pracovník/ pracovníčka

28.04.2018Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Dobšinského
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca s ohrozenými rodinami, mladými dospelými po odchode z detského domova
poskytovanie odborného poradenstva pre cieľovú skupinu, sprevádzanie klientov, terénna sociálna práca
príprava a realizácia skupinových podujatí a aktivít pre cieľovú skupinu
sieťovanie organizácií a odborníkov

Ponúkaný plat (základná mzda):
609 EUR
Iné výhody:

zmyslupnú prácu s možnosťou rastu a sebarealizácie, termín nástupu dohodou

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

prax v sociálnej oblasti, znalosť maďarského, rómskeho jazyka a vodičský preukaz výhodou
samostatnosť, empatia, rešpekt k odlišnostiam, schopnosť zvládať náročné situácie, komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť riešiť konflikty
Životopis a motivačný list je potrebné doručiť mailom naemaildo 13.4.2018.

Informácie o spoločnosti

Ševčenkova 21
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Inzerent:Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj
Počet videní: 4