Start Services s.r.o.

Project Manager

19.05.2018Start Services s.r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava
Trnava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce:

• zastrešenie realizácie a nábehu nových projektov v úzkej spolupráci s ostatnými oddeleniami
• vecné a formálne zastrešenie zákazky
• spracovanie požiadaviek klienta do interných pokynov pre realizáciu zákazky
• sledovanie priebehu procesu realizácie zákazky, priebežná interná a externá komunikácia
• zabezpečenie odovzdávania zákazky
• odporúčania pre adaptáciu produktov spoločnosti potrebám trhu
• vyhotovenie projektových plánov
• organizovanie projektových mítingov a reporting
• zabezpečenie komunikácie medzi zákazníkom, dodávateľom a organizáciou
• zodpovednosť za tvorbu a manažment APQP - dokumentov pre projekty v automotive
• spolupráca na stratégii predaja spoločnosti
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Iné výhody:
• mladý, dynamický a aktívny tím
• medzinárodné pracovné prostredie
• pracovná doba 8:-=KONTAKT=-:30 hod
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM a NEMECKOM JAZYKU. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
• VŠ vzdelanie - technické zameranie
• 10 ročná prax v automobilovom priemysle
• anglický a nemecký jazyk - pokročilý (C1)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.
Adresa:
Tomášikova 50/Bzobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Júlia Horkavá
Tomášiková 50B, 821 01 Bratislava
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:Start Services s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava
Počet videní: 0