Grafton Slovakia s.r.o.

Si špecialista v oblasti daní a financií? Ak áno, privítame ťa IHNEĎ! (Ref. č.: 5-11-30138/PF)

15.05.2018Grafton Slovakia s.r.o.Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

informace-o-pracovnim-miste

misto-prace:
Trenčín
Trenčín
Typ pracovní nabídky:
Náplň práce:
Vieš sa orientovať v daňových zákonoch a trúfol by si si na ich implementáciu a koordináciu v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou ?
Máš skúsenosti s prípravou účtovnej uzávierky ?
Komunikoval si s daňovým úradom, bankami, audítormi, poradenskými spoločnosťami a inými inštitúciami ?
Riešil si vo svojej praxi vedenie evidencie a zostavovanie výkazov DPH?
Bližšia špecifikácia:
- zodpovednosť za dohľad nad daňovými povinnosťami a platbami
- príprava finančných výkazov podľa požiadaviek spoločnosti
- tvorba finančných plánov
- podpora hlavného účtovníka

Ak si sa našiel v horeuvedených aktivitách a máš zaujímavé skúsenosti, neváhaj sa ozvať, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1300 EUR
Jiné výhody:
- flexibilný pracovný čas
- 13. plat
- stvrťročné odmeny
- motivujúci socálny program
- možnosť odborného a profesionálneho rastu
- príspevok na ubytovanie pre mimo regionálnych kandidátov
Termín práce:
dohodou
Druh pracovního poměru:
hlavný
Informace pro uchazeče:
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (středně pokročilý - B2)
Jiné znalosti:
neuvedené
Všeobecně požadované znalosti:
- AJ min. úroveň B2 (plynule slovom aj písom)
- VŠ - financie, účtovníctvo
- počitačové znalosit MS Office
- aktívny užívateľ SAP - podmienka
- odolnosť voči stresu
- ochotu učiť sa

Informáce o společnosti

Charakteristika společnosti:
Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Gtafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.
Kontaktní osoba:

Legionárska 7158/5, Trenčín, 91101

Inzerent:Grafton Slovakia s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín
Počet videní: 0