Trenkwalder, a.s.

Materiálový manipulant

15.05.2018Trenkwalder, a.s.Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

informace-o-pracovnim-miste

Náplň práce:
  • práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Sučanoch v 1 - zmennej alebo 2 - zmennej prevádzke
  • zabezpečenie obehu materiálu
  • preberanie materiálu zo skladu a jeho kontrola, zabezpečenie správneho množstva materiálu pre výrobu
  • zozbieranie prázdnych prepravných vozíkov a zariadení z výroby späť do skladu
  • dopĺňanie materiálu v sklade v súlade s výrobným plánom
Jiné výhody:
  • doprava do práce a z práce bezplatne
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, nočná zmena, práca vo sviatok,...
  • po skúšobnej dobe odmena za kvalitu a plnenie stanovených noriem
  • stravná jednotka 3,40 €
Termín práce:
ASAP
Druh pracovního poměru:
hlavný

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Jiné znalosti:
neuvedené
Všeobecně požadované znalosti:
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii materiálový manipulant výhodou-nie podmienkou
  • schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Informáce o společnosti

Charakteristika společnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblast působení:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Námestie 1. mája 18zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktní osoba:
Andrea Grecnarova
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :
Mgr. Andrea Grečnárová : -=KONTAKT=-
email : a.-=KONTAKT=-

Inzerent:Trenkwalder, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko
Počet videní: 0