Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.

Lekár v odbore chirurgia

01.05.2018Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Slovensko
Nitriansky kraj
okres Topoľčany
Topoľčany
Pavlovova 17
95520
Topoľčany
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oddelenie chirurgie je pracoviskom, ktoré poskytuje možnosť osobnostného a odborného rastu.
Lekár na oddelení chirurgie poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru. Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť,
vykonáva odbornú špecializovanú diagnostickú a preventívno-liečebnú činnosť v danom odbore.

Ponúkaný plat (základná mzda):
2097 EUR
Iné výhody:

Možnosť spolupracovať s uznávanými odborníkmi v danom odbore.
Atraktívny náborový príspevok.
Odmena za hospodárske výsledky.
Odmeny pri pracovných a životných jubileách.
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie.
Odchodné po odchode na dôchodok.
Podpora vzdelávania a odborného rastu.
Parkovacie miesto v mieste práce.
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a teambuildingových aktivít
Karta zliav.
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore chirurgia

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • osobnostný rozvoj
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Pavlovova 0/17
95520 Topoľčany
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj
Počet videní: 0