EuroView s.r.o.

Klientsky pracovník banky

18.05.2018EuroView s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zaujíma Vás obchod a budovanie kvalitného dlhodobého vzťahu s klientmi ? V jednej z najúspešnejších bánk na Slovensku ja pripravený priestor na danú pozíciu. Príďte sa porozprávať o pracovnej príležitosti Osobný finančný poradca. Spoločne s klientmi budete hľadať spôsoby zveľaďovania ich majetku a poskytovania vysoko kvalitného servisu.
Ponúkaný plat (základná mzda):
850 EUR
Iné výhody:
Motivujúce finančné ohodnotenie. Príspevok na zdravotnú starostlivosť, príspevok na DDS, zvýhodnenia na produktoch a iné.
Zamestnanie v inovatívnej spoločnosti, reálna príležitosť kariérneho rastu, dovolenka plus, prepracovaný systém kontinuálneho vzdelávania.
Termín nástupu do práce:
od 31.5.2018
Termín ukončenia výberového konania:
31.5.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
neuvedené
Kandidát z externého prostredia s obchodníckou skúsenosťou alebo osobnostnými predpokladmi, nieje potrebná banková prax. Nie si "junior" v komunikácii, más správnu energiu a drive. Baví ťa komunikácia s ľuďmi. Bol/a si v situácii kedy si musel/a zákazníkom vysvetľovať, predávať, riešiť ich sťažnosti, prípadne si im niečo prezentoval/a.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť v oblasti HR poradenstva s dlhoročnou tradíciou.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Zvončeková 43zobraziť na mape
Bratislava - mestská časť Rača
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
EuroView
Bazova 9, Bratislava, 82108, Slovenská republika

Inzerent:EuroView s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Počet videní: 0