PROPLUSCO spol.s r.o.

Kontrolór kvality na TPP v Kysuckom Novom Meste

18.05.2018PROPLUSCO spol.s r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme kontrolóra kvality na TPP vKysuckom Novom Meste. Vašou náplňou práce bude:

* kontrola zvarov na sedačkách
* drobná oprava zvarov
* práca na 2 zmeny, ranná a poobedná
* 3,40 € stravný lístok
Upresnenie platových podmienok:
650 €
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu:emailKontaktovať budeme vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti:
neuvedené
* zručnosť
* zodpovednosť
* seriózny prístup k práci
* chuť pracovať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Od roku 1997 pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov - firiem a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno-personálna agentúra, na ktorú sa naši partneri môžu spoľahnúť dlhodobo
Adresa:
Staré grunty 36zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Bc. Petra Strýčková
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:PROPLUSCO spol.s r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj
Počet videní: 0