INDEX NOSLUŠ, s. r. o.

Kontrolór kvality, miesto výkonu práce Bánovce nad Bebravou

14.05.2018INDEX NOSLUŠ, s. r. o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- kontrola a meranie produktov, sledovanie kvality
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkom
- príprava podkladov pre zákazníka a vypracovanie potrebnej dokumentácie (podklady pre Service Center, na 8D report)
- porovnávanie ukazovateľov kvality, spravovanie možnosti k optimalizácii
- čítanie technickej dokumentácie
Ponúkaný plat (základná mzda):
4,54 EUR/hod
Upresnenie platových podmienok:
od 4,54 €/brutto/hod. odvíja sa od predošlej praxe + príplatky (doch.bonus, príspevok na cestovanie, výkonnostné a mimoriadne odmeny)
Iné výhody:
- dochádzkový bonus, mimoriadne odmeny, výkonnostné odmeny
- príspevok na dopravu
- stravovanie v závodnej jedálni
- stravné poukážky aj nad rámec,
- zabezpečenie konzultanta počas trvania pracovného pomeru
- 13. plat
- možnosť zvýšenia kvalifikácie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- technické vzdelanie s maturitou
- práca s PC (MS Office) mierne pokročilý
- čítanie technickej dokumentácie NUTNÉ
- skúsenosti v oblasti merania a kvalitatívneho hodnotenia produktov
- skúsenosti v oblasti zvárania výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Prešovská 38zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Janíková Mária
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj
Počet videní: 0