INDEX NOSLUŠ, s. r. o.

Zvárač v kovovýrobe na 4 zmeny!!!Trvalý pracovný pomer!!

14.05.2018INDEX NOSLUŠ, s. r. o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Kráľová nad Váhom
Galanta,Šaľa
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- manuálna práca v strojárskej výrobe
- obsluha strojov
- príprava materiálu
- kontrola a udržiavanie poriadku na celej hale
Ponúkaný plat (základná mzda):
4,6 EUR/hod
Upresnenie platových podmienok:
v priemere 1000€ mesačne, -=KONTAKT=-€ podľa výkonov
Iné výhody:
- práca na trvalý pracovný pomer
- ak pracujete vo sviatok,ktorý pripadne na víkend,máte príplatok 150% z priemernej hodinovky
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- podujatia organizované klientom pre zamestnancov a ich rodiny
(výlety, športové podujatia a pod.)
- kompletné pracovné oblečenie (aj pranie zabezpečuje klient)
- poskytujeme aj príspevok na dopravu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- práca na 4 zmeny-2 dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno
- vlastná doprava do spoločnosti /nie je zabezpečená doprava ani ubytovanie!/
- strojárske vzdelanie a prax vo výrobe je VÝHODOU!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Prešovská 38zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Pukkaiova Timea
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Trnavský kraj
Počet videní: 0