Slovak Telekom, a.s.

Expert segmentového manažmentu

14.05.2018Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
TELCO TRH SA MENÍ! AK VIEŠ, ČO JE TO FMC, ČÍTAJ ĎALEJ.

Do nášho marketingového tímu hľadáme segmentového experta s relevantnými skúsenosťami v B2C, ktorý rozumie trhu a zákazníkom, vie ako dosahovať ciele a vie pre ne nadchnúť a inšpirovať kolegov. Ak máš rád výzvy a chceš byť súčasťou veľkých vecí, vyhrň rukávy a pridaj sa k nám!

Oblasti, ktoré budú v tvojej kompetencii a zodpovednosti:
- definovanie a stratégia FMC na celofiremnej úrovni
- implementácia FMC stratégie do všetkých zložiek marketingového mixu
- stanovovanie plánov a spôsobu ich napĺňania
- definovanie roadmapy segmentových aktivít pre penetráciu FMC
- zodpovednosť za ich exekúciu
- zodpovednosť za správnosť stratégie a naplnenie FMC cieľov
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:
Dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
neuvedené
Schopnosti a zručnosti, bez ktorých sa na tejto pozícii nezaobídeš:
- schopnosť definovať stratégiu produktov
- schopnosť spájať vstupy a dáta to zmysluplných informácií v širokom kontexte
- vedieť analyticky ale aj kvalitatívne podložiť svoju argumentáciu
- analytické aj syntetické myslenie, argumentačná zručnosť

- prax v oblasti marketingu/segmentového riadenia min 3 roky
- MS Office
- aktívna komunikácia v Anglickom jazyku - C level
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe - Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Daniela Greschner

Inzerent:Slovak Telekom, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Počet videní: 0