OG, s. r. o.

Predavačka - aranžérka

14.05.2018OG s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Darčekové potraviny Oto Gaža,
Potočná 29, Skalica
Trnavský kraj;Skalica
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
predaj tovaru, aranžovanie darčekových košov a balíčkov, práca s pokladňou,
dokladanie tovaru
Ponúkaný plat (základná mzda):
350 EUR
Upresnenie platových podmienok:
brutto mzda za polovičný pracovný úväzok
Iné výhody:
práca v stabilnej firme a príjemnom prostredí, v malom pracovnom kolektíve
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, vedľajší
pracovný pomer na polovičný úväzok, vhodný aj pre vitálnu dôchodkyňu, invalidnú dôchodkyňu, flexibilnú študentku, požadovaná bezúhonnosť, príjemné a slušné vystupovanie, schopnosť aranžovania

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť OG s.r.o., pôsobí v oblasti veľkoobchodného ako aj maloobchodného predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vín, tabakových výrobkov, cukroviniek, dezertov, kávy, čajov ako aj doplnkových tovarov.
Oblasť pôsobenia:
Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)
Adresa:
OG s.r.o.
Kolónia 542zobraziť na mape
Senica
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Oto Gaža
Kolónia 542, Senica, 90501, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:OG, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj
Počet videní: 0